Bezglutenowa Kawiarnia

Jesteście wielbicielami słodkości? Macie słabość do deserów, czekolady, ciast? Ale jednocześnie zależy Wam na zdrowej pełnowartościowej diecie i staracie się dbać o swoją formę. Brakuje Wam kawiarni bezglutenowej w Warszawie z ciastami i tortami bez cukru pysznymi w swojej ofercie? Mamy dla Was bardzo dobrą informację!
Zdrowe słodkości i przepiękna przestrzeń do odpoczynku to połączenie idealne i rozwiązanie.

W Warszawie powstało nowe miejsce, które oferować będzie Wam zdrowe wypieki na zamówienie , ciasta bez cukru, torty bez cukru, ciasta bezglutenowe, torty bezglutenoweWszystkie ciasta i torty w ofercie cukierni bezglutenowej w Warszawie „Nie jestem z cukru” przygotowywane są od podstaw. Wszystkie smaki i ciasta skomponowane są bez użycia półproduktów- o czym poświadczyć może wyjątkowy smak.

Co w dzisiejszych czasach szczególnie ważne – do przygotowania ciast i tortów używamy najlepszej jakości składników, a wszystkie receptury skomponowane zostały przez dietetyczkę, która zadbała o to aby wszystkie ciasta i torty bezglutenowe, bez cukru, były zdrowe, pełnowartościowe i pożywne.

Wszystkie słodkości możecie zamawiać przez formularz strony- do czego szczególnie zachęcamy! Ale jeśli macie ochotę spróbować i przekonać się jak smakują- możecie to zrobić również na miejscu, w kawiarni Inca Cafe – w Sali zabaw dla dzieci w Warszawie.

torty na zamównienie bezglutenowa kawiarnia
bezglutenowa kawiarnia kawa

Kawa

W Kawiarni Inca Cafe, poza ofertą cukierni bezglutenowej  „Nie jestem z cukru” – czeka na Was również przepyszna i aromatyczna kawa z niewielkiej palarni Manufaktura Kawy w Warszawie  – która jest idealnym dopełnieniem wyjątkowego smaku zdrowych słodkości.

Miejsce spotkań

Zdrowe, bezglutenowe i bezcukrowe ciasta i torty, pyszna kawa… Ale to nie wszystko, bo liczy się również wyjątkowa przestrzeń, pełna zielonych roślin, światła dziennego i spokojnej atmosfery. Idealne miejsce na rodzinne spotkanie, spotkanie z przyjaciółką. Przestronne kanapy i fotele, duża ilość stolików i przede wszystkim światło dzienne- to tylko niektóre z atutów kawiarni Inca Cafe, gdzie możesz spróbować zdrowych słodkości . Jeśli masz ochotę spróbować ciast i tortów od „Nie jestem z cukru” zapraszamy do kawiarni Inca Cafe… A w celu złożenia zamówienia na wynos z odbiorem własnym przejdź do formularza zamówień I zamów swój ulubiony bezglutenowy i bezcukrowy tort  na wynos 🙂

Życzymy smacznego!