Fit ciasta – najlepsze wypieki bez cukru

You are currently viewing Fit ciasta – najlepsze wypieki bez cukru

Ciasta, tarty, wypieki- czy są osoby które nie przepadają za słodkim deserem w ciągu dnia? jedyne co stoi na przeszkodzie to fakt, że staracie się dbać o sposób żywienia, ograniczać cukier – bo przecież nie jest tajemnicą, że nie jest on korzystny dla naszego zdrowia. Dzięki kreatywności i potrzebie ograniczenia cukru w naszej diecie, pojawiły się słodkości, często nieco mylnie kwalifikowane jako ciasta bez cukru i torty bez cukru , ponieważ nie zawierają dodatku białego cukru, a jedynie cukier występujący naturalnie w produktach.

Deser bez wyrzutów sumienia

Zdrowa cukiernia  „ Nie jestem z cukru” możecie liczyć na to, że deser spełni Wasze oczekiwania w 100%. Deser bez wyrzutów sumienia- ponieważ wszystkie ciasta nie zawierają dodatku białego cukru. W ofercie zdrowej cukierni „nie jestem z cukru czekają na Was tradycyjne ciasta pieczone np. ciasto marchewkowe bez dodatku cukru, szarlotka bez dodatku cukru, sernik bez dodatku cukru. Wiemy, że takie tradycyjne wypieki bez dodatku cukru to ulubiony rodzaj wypieków wielu z Was- ponieważ to co klasyczne, zawsze smakuje pysznie! 

W Ofercie zdrowej cukierni „ Nie jestem z cukru” znajduje się również wiele ciast niepieczonych, które są w ostatnich latach, bardzo bardzo popularne. Między innymi ciasto czekoladowe na bazie mleczka kokosowego, jest ono delikatne, słodkie i smakuje jak mus z czekolady. Jego skład jest prosty, a ciasto smakuje jak wykwintny deser. Tarty z kremem z nerkowców mają również wielu wielbicieli,  krem z orzechów nerkowca jest aksamitny, a dodatek owoców, bakali i superfoods- sprawia że ciasto smakuje pysznie, jest słodkie dzięki naturalnym słodzikom.

Naturalnie słodkie

Zastanawiacie się, jak to możliwe że deser smakuje słodko i pysznie, a nie zawiera nawet grama dodatku białego cukru? Wystarczy postawić na naturalnie słodkie produkty i zdrowe zamienniki. Banan, owoce leśne, daktyle, morwa biała czy mleczko kokosowe, to produkty które naturalnie same w sobie są słodkie, używając ich do wypieków- deser jest zdrowy, a smakuje słodko i pysznie. 

Deser bez liczenia kalorii

Jeśli w swojej diecie stawiacie na zdrowe, nieprzetworzone produkty, wybieracie mniej kaloryczne produkty- deser ze zdrowej cukierni „Nie jestem z cukru” będzie idealnym produktem, ponieważ wszystkie składniki, których używamy, są zdrowe, nieprzetworzone, słodkie naturalnie. Więc jeśli szukacie miejsca ze zdrowymi deserami- koniecznie odwiedźcie zdrową cukiernię „Nie jestem z cukru” w CH Blue City – stacjonarnie bądź zamówcie słodkości w naszym sklepie!