Najczęściej zadawane pytania

Każde naszych ciast oraz tortów można zamówić przez sklep na naszej stronie. Wybierz smak, wielkość ciasta lub tortu i dopisz dodatkowe uwagi, jeżeli tego wymaga Twoje zamówienie. Zamówienia należy składać min. 3 dni robocze przed dniem odbioru (lub w pierwszym wolnym terminie dostępnym w kalendarzu), krótsze terminy realizacji są dostępne tylko po ustaleniu telefonicznym. Czas realizacji liczony jest od momentu wpłaty na konto.

Ciasta i torty można zamówić min. 3 dni robocze przed planowanym terminem odbioru. Krótsze
terminy wymagają kontaktu telefonicznego. Zamówienia realizowane są po otrzymaniu
potwierdzenia opłaty zamówienia.

Tak, jeżeli cierpisz na nietolerancję lub uczulenie skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie przed dokonaniem zakupu w sklepie. W przypadku potwierdzenia zmiany składnika na inny, potwierdzimy zamówienie i wyślemy wycenę. Jeżeli zamiana składnika będzie niemożliwa, postaramy się zaproponować najlepsze rozwiązanie.

Zamówienia realizujemy na całe ciasta/ torty w rozmiarze dużym lub małym. Sprzedaż ciast na porcje- prowadzimy w punkcie stacjonarnym w CH Blue City poziom -1.

Prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy przed dokonaniem zamówienia w sklepie. Dekoracja
dodatkowa zostanie wyceniona i potwierdzona w mailu zwrotnym. Specjalne dekoracje mogą
wymagać dłuższego czasu realizacji. Nie wykonujemy tortów artystycznych oraz figur z masy
cukrowej. Napisy na tortach i ciastach wykonujemy bezpłatnie.

Zamówienie można odebrać tylko w dniu wskazanym jako dzień odbioru zamówienia. W
szczególnych przypadkach prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Zamówienia można odbierać w dni otwarcia, w punkcie stacjonarnym w CH Blue City poziom -1.

Sprzedaż ciast na porcje – prowadzimy w punkcie stacjonarnym w CH Blue City poziom -1.

Niestety, nie dostarczamy ciast, możliwy jest tylko odbiór w punkcie stacjonarnym w CH Blue City poziom -1.

Obecnie wykonujemy tylko ciasta z naszej oferty, poszerzając ją o oferty świąteczne i specjalne. Prosimy o obserwowanie naszej strony, w przyszłości planujemy wprowadzić ofertę indywidualnie tworzonych słodkości.

Tak, tworzymy oferty specjalne, świąteczne np. na Boże Narodzenie, prosimy o bieżące śledzenie naszej oferty.

Tak, w naszej ofercie ciasta wegańskie i bez laktozy oznaczone są odpowiednimi symbolami.

Zamówienia należy opłacić przelewem lub Blikiem po złożeniu zamówienia przez sklep. Po otrzymaniu wpłaty, przystępujemy do realizacji zamówienia.

W przypadku zamówienia przez formularz należy zatwierdzić regulamin, w tym momencie można też wyrazić zgodę na otrzymywanie od nas newslettera z najnowszymi informacjami i ofertą. Zachęcamy też do śledzenia naszej strony oraz obserwowania naszych profili w SM gdzie na bieżąco informujemy o naszej ofercie.

Staramy się na bieżąco informować naszych klientów o dostępności ciast w punkcie stacjonarnym w CH Blue City poziom -1. Poprzez nasze Socjal Media.

Informacje dotyczące terminu spożycia znajdują się na naszej stronie.  Zazwyczaj jest to od 3 do 5 dni w zależności od ciasta.

Nasze ciasta nie zawierają dodatku białego cukru. Słodzone są erytrytolem o zerowej kaloryczności i niskim indeksie glikemicznym. Czekolada użyta w przepisach słodzona jest maltitolem. Skład każdego ciasta podany jest na stronie, informacja dostępna jest także u obsługi w punkcie stacjonarnym w CH Blue City poziom -1.

Wszystkie osoby chore na cukrzyce prosimy o dokładne zapoznanie się ze składem ciast i tortów, gdyż w składzie mogą znaleźć się składniki o wysokim indeksie glikemicznym.

Nasze wypieki wykonywane są z mieszanki mąki kukurydzianej, ziemniaczanej i ryżowej, a niepieczone spody z orzechów i płatków bezglutenowych. Do produkcji używamy składników naturalnie bezglutenowych, śladowa ilość glutenu może wynikać z jego obecności w pracowni.

Część z naszych pozycji klasycznych możemy wykonać jako pozycje wegańskie, używając zamienników roślinnych, w części jest to niemożliwe. W naszej bazie, są jednak wypieki wegańskie, oznaczone ikonką. W kwestiach indywidulanych zamówień prosimy o kontakt mailowy.

Tak, w przypadku tortów okazjonalnych, prosimy o kontakt mailowy. Zamówienia takie wyceniane są indywidualnie.

W zależności od średnicy torty dzielimy na: mały 18 cm, 6-8 porcji oraz duży 24 cm, 12-16 porcji.

Każde zamówienie z naszej oferty pakowane jest w kartonowe, zamykane pudełko. Nie pakujemy zamówień w reklamówki ani torby termiczne. Opakowania zamówień większych tortów okazjonalnych zależne są od wielkości ciasta.

Opłacone zamówienia nie mogą zostać anulowane, w szczególnych przypadkach istnieje możliwość zmiany terminu odbioru lub pozycji zamówienia, po wcześniejszym kontakcie telefonicznym lub mailowym.