Najczęściej zadawane pytania

Każde naszych ciast oraz tortów można zamówić przez formularz na stronie mailowo lub telefonicznie. Wybierz smak, wielkość ciasta tortu i dopisz dodatkowe uwagi, jeżeli tego wymaga Twoje zamówienie. Każde zamówienie zostanie potwierdzone i zrealizowane po otrzymaniu potwierdzenia opłaty.

Ciasta i torty można zamówić min. 2 dni robocze przed planowanym terminem odbioru. Krótsze terminy wymagają kontaktu telefonicznego. Zamówienia realizowane są po otrzymaniu potwierdzenia opłaty zamówienia.

Tak, jeżeli cierpisz na nietolerancje lub uczulenie, napisz to w formularzu zamówienia w polu uwagi, w mailu lub przekaż nam telefonicznie. W przypadku zmiany składnika na inny, potwierdzenie zamówienia i wycenę wyślemy Ci na maila i wtedy poprosimy o dokonanie wpłaty. Jeżeli zamiana składnika będzie niemożliwa, postaramy się zaproponować najlepsze rozwiązanie.

Zamówienia realizujemy na całe ciasta/ torty w rozmiarze dużym lub małym. Zakup ciast na kawałki prowadzimy w kawiarni Inca Cafe w warszawskim centrum Blue City.

Tak, prosimy o informacje w formularzu zamówienia lub mailu. Dekoracja dodatkowa zostanie wyceniona i potwierdzona w mailu zwrotnym. Specjalne dekoracje mogą wymagać dłuższego czasu realizacji.

Zamówienie można odebrać tylko w dniu wskazanym jako dzień odbioru zamówienia. W szczególnych przypadkach prosimy o kontakt telefoniczny.

Zamówienia można odbierać w dni otwarcia Inca Cafe. W tygodniu w godzinach 8:30-20:00 w weekendy 10:00-20:00.

Zamówienia można odbierać w dni otwarcia Inca Cafe.Ciasta Nie jestem z cukru sprzedawane są na porcje w kawiarni Inca Cafe. Na fp marki na facebooku staramy się na bieżąco dodawać informacje jakie ciasta znajdują się obecnie w kawiarni.W tygodniu w godzinach 8:30-20:00 w weekendy 10:00-20:00.

Zamówienia powyżej 500 zł mogą zostać dostarczone bezpłatnie na terenie Szczęśliwic (Ochota, Warszawa) po wcześniejszym ustaleniu dnia odbioru. Zamówienia powyżej 1000zł po wcześniejszym ustaleniu mogą zostać dostarczone bezpłatnie w promieniu 10 km od Inca Cafe. Pozostałe dostawy ustalane i wyceniane są indywidualnie.

Obecnie wykonujemy tylko ciasta z naszej oferty, poszerzając ją o oferty świąteczne i specjalne. Prosimy o obserwowanie naszej strony, w przyszłości planujemy wprowadzić ofertę indywidualnie tworzonych słodkości

Tak, tworzymy oferty specjalne m.in. na dzień kobiet, walentynki oraz świąteczne np. na Boże Narodzenie, prosimy o bieżące śledzenie naszej oferty.

Tak , w naszej ofercie ciasta wegańskie i bez laktozy oznaczone są odpowiednimi symbolami.

Zamówienia należy opłacić przelewem lub Blikiem po złożeniu zamówienia. Po otrzymaniu potwierdzenia opłaty, przystępujemy do realizacji zamówienia. Niektóre oferty np. oferty świąteczne mogą wymagać tylko opłacenia 50% zadatku – o szczegółach zamówień oferty świątecznej i specjalnej będziemy informować na bieżąco.

W przypadku zamówienia przez formularz należy zatwierdzić regulamin, w tym momencie można też wyrazić zgodę na otrzymywanie od nas newslettera z najnowszymi informacjami i ofertą.

Staramy się na bieżąco informować naszych klientów o dostępności ciast na naszym fp na facebooku. Jeżeli jednak chcesz mieć pewność jakie ciasta są obecnie w sprzedaży w Inca Cafe, prosimy o kontakt pod numerem 606-770-098

Informacje dotyczące terminu spożycia znajdują się na naszej stronie, dodatkowo każde zakupione ciasto ma na pudełku informacje dotycząca daty spożycia. Zazwyczaj jest to od 3 do 5 dni w zależności od ciasta.

Nasze ciasta nie zawierają dodatku białego cukru. Słodzone są erytrytolem o zerowej kaloryczności i niskim indeksie glikemicznym. Czekolada użyta w przepisach słodzona jest maltitolem. Skład każdego ciasta podany jest na stronie, informacja dostępna jest także u obsługi kawiarni Inca Cafe. Wszystkie osoby chore na cukrzyce prosimy o dokładne zapoznanie się ze składem ciast i tortów.