Fit ciasta – najlepsze wypieki bez cukru

You are currently viewing Fit ciasta – najlepsze wypieki bez cukru

Ciasta, tarty, wypieki- czy są osoby które nie przepadają za słodkim deserem w ciągu dnia? jedyne co stoi na przeszkodzie to fakt, że staracie się dbać o sposób żywienia, ograniczać cukier – bo przecież nie jest tajemnicą, że nie jest on korzystny dla naszego zdrowia. Dzięki kreatywności i potrzebie ograniczenia cukru w naszej diecie, pojawiły się słodkości, ciasta bez cukru i torty bez cukru bądź wypieki z jego zdrowymi zamiennikami- bez potrzeby rezygnacji z wyjątkowego smaku. 

Deser bez wyrzutów sumienia

Zdrowa cukiernia  „ Nie jestem z cukru” możecie liczyć na to, że deser spełni Wasze oczekiwania w 100%. Deser bez wyrzutów sumienia- ponieważ wszystkie ciasta nie zawierają cukru. W ofercie zdrowej cukierni „nie jestem z cukru czekają na Was tradycyjne ciasta pieczone np. ciasto marchewkowe bez cukru, szarlotka bez cukru, sernik bez cukru. Wiemy, że takie tradycyjne wypieki bez cukru to ulubiony rodzaj wypieków wielu z Was- ponieważ to co klasyczne, zawsze smakuje pysznie! 

W Ofercie zdrowej cukierni „ Nie jestem z cukru” znajduje się również wiele ciast niepieczonych, które są w ostatnich latach, bardzo bardzo popularne. Między innymi ciasto czekoladowe na bazie mleczka kokosowego, jest ono delikatne, słodkie i smakuje jak mus z czekolady. Jego skład jest prosty, a ciasto smakuje jak wykwintny deser. Tarty z kremem z nerkowców mają również wielu wielbicieli,  krem z orzechów nerkowca jest aksamitny, a dodatek owoców, bakali i superfoods- sprawia że ciasto smakuje pysznie, jest słodkie dzięki naturalnym słodzikom.

Naturalnie słodkie

Zastanawiacie się, jak to możliwe że deser smakuje słodko i pysznie, a nie zawiera nawet grama cukru? Wystarczy postawić na naturalnie słodkie produkty i zdrowe zamienniki. Banan, owoce leśne, daktyle, morwa biała czy mleczko kolosowe, to produkty które naturalnie same w sobie są słodkie, używając ich do wypieków- deser jest zdrowy, a smakuje słodko i pysznie. 

Deser bez liczenia kalorii

Jeśli w swojej diecie stawiacie na zdrowe, nieprzetworzone produkty, wybieracie mniej kaloryczne produkty- deser ze zdrowej cukierni „Nie jestem z cukru” będzie idealnym produktem, ponieważ wszystkie składniki, których używamy, są zdrowe, nieprzetworzone, słodkie naturalnie. Więc jeśli szukacie miejsca ze zdrowymi deserami- koniecznie odwiedźcie zdrową cukiernię „Nie jestem z cukru” w CH Blue City – stacjonarnie bądź zamówcie słodkości w naszym sklepie!