Pomysł Nie jestem z Cukru

You are currently viewing Pomysł Nie jestem z Cukru

Pomysł w mojej głowie narodził po jednej z nieudanych wizyt w miejscu, gdzie serwują ciasta bez cukru, glutenu i nabiału. Ciasta wyglądały wspaniale, ale tylko tyle mogę napisać.

Jestem osobą, która odżywia się zdrowo i bardzo zwraca uwagę na wszystko co spożywa, ze względu na filozofię życiową jak i wiele nietolerancji pokarmowych. Zdecydowanie nie toleruje również niskiej jakości produktów, mój wrażliwy układ pokarmowy od razu reaguje, jak się domyślacie niezbyt pozytywnie. Jadąc zawiedziona do domu po nieudanej wizycie, która miała być przyjemna, ponieważ mam słabość do słodkiego i czasem trzeba zgrzeszyć przypominałam sobie jak Magda przyniosła do pracy nieziemski tort. Nagle eureka, po co się narażać na podobne doznania jak możemy razem z Magdą i naszym zespołem stworzyć coś co będzie po prostu idealne – z mojej perspektywy. Magda zareagowała pozytywnie i wzięłyśmy się za realizację naszej cukierni Nie jestem z Cukru.

Chciałabym, aby to miejsce było dla wszystkich, którzy cenią sobie zdrowie, dbają o to jakie „paliwo” dostarczają organizmowi, unikają zbędnych kalorii, mają nietolerancje, a może też dla tych, którzy ciekawi będą tego co będziemy tutaj robić.

Początkowo mamy do zaoferowana kilka ciast i tortów, ale będziemy się rozwijać i tworzyć autorskie przepisy. W naszej ofercie mamy torty na zamówienie, z którymi przyjęcie urodzinowe będzie zawsze smaczne i zdrowe, pojawią się wegańskie ciasta dla roślinożerców, różne deserki, smakołyki, które mam nadzieję, że będą Wam smakować. Mam nadzieję, że nasze ciasta bezglutenowe Warszawa pokocha.
To teraz przejdźmy do tego kto będzie tworzył to miejsce i dbał, o to, żebyście dostali jak najlepsze i zrobione z miłością wypieki.
Jestem Agnieszka i moja głowa jest zawsze pełna pomysłów, ciągle siedzę, kombinuje, analizuje aby było lepiej. Lubię rozwiązywać problemy i pracować z ludźmi z pasją. Kocham jeść i sporo wiem o nietolerancjach z własnego doświadczenia, ale też i kursów. Mam nadzieję, że Nie jestem z cukru – nasza cukiernia bez cukru, glutenu i w przyszłości produktów odzwierzęcych będzie tworzona z nami i naszymi wspaniałymi gośćmi, a teraz poznajcie resztę zespołu.
Magda genialna w wymyślaniu ciast – łączy wiedzę dietetyka i pasję do wypieków. W pracy świetna w sprzedaży i domykaniu projektu, który się podejmuje.
Michał uwielbia gotować, dba o każdy szczegół, wszystko ma smakować, ale również wyglądać. W pracy pilnuje wszystkich tematów operacyjnych i dba o każdy szczegół.
Monika nasza wegetarianka, a może wkrótce weganka lubuje się w nietypowych smakach i ciągle eksperymentuje. W pracy dba o jakość produktów i szaleje w soszjalach.
Yulia pasjonatka cukiernictwa, złota rączka, prawdziwy cukierniczy talent! Yulia wymyśla, tworzy i wypieka dla Was pyszności, doradza i wie na temat naszych ciast dosłownie wszystko, ciasto z rąk Yuli zawsze smakuje najlepiej!

Poznajcie nas i nasze smaki.